Zabiegi na nadmiar skóry po odchudzaniu

Zabiegi na nadmiar skóry po odchudzaniu
oceń

Główne przemiany związane z odchudzaniem są świadectwem determinacji, i dyscypliny jednostki. Ale w niektórych przypadkach transformacja ta powoduje nadmiar skóry po odchudzaniu. Skóra jest żywym narządem i dostosowuje się do przyrostu masy ciała poprzez rozszerzanie lub rozciąganie. Ma ograniczoną zdolność do zaciśnięcia, gdy utracona zostanie waga, a to zależy od wielu czynników.

Gdy pojawia się obwisła skóra na brzuchu, nagromadzenie tłuszczu rozciąga skórę mocno jak w pełni lub nadmiernie napompowany balon – więc kiedy topi się tłuszcz, skóra nie jest w stanie powrócić do miejsca, w którym była. Z biegiem czasu elastyczność skóry osłabia i rozciąga mięśnie brzucha i tkankę łączną, które w dużej mierze odpowiadają za jędrny brzuch a także powodują, że powstaje zwiotczała skóra. Gdy stosowanie kremów ujędrniających skórę nie przynosi oczekiwanych rezultatów warto udać się do salonu kosmetologicznego i skorzystać z odpowiednich zabiegów.

Obwisła skóra po odchudzaniu – skuteczne zabiegi

Nadmiar skóry po odchudzaniu – laser Harmony XL pro NIR 

To oparte na świetle rozwiązanie stymuluje tworzenie nowego kolagenu głęboko pod powierzchnią skóry, aby zacieśniać zwiotczałą lub luźną skórę. Jest idealny do odmłodzenia twarzy i szyi oraz poprawy, jakości skóry dekoltu / klatki piersiowej. Technologia (NIR) bezpiecznie i bezboleśnie napina luźną skórę na obszarach ciała, gdzie z wiekiem powstaje zwiotczała skóra po odchudzaniu. Zabieg laserem Harmony XL Pro NIR ogrzewa wewnętrzną warstwę (skórę właściwą) skóry, wywołując powstawanie kolagenu, który jest niezbędny na ujędrnianie skóry.

Nie spiesz si�� z insulin��

Technologia podczerwieni ogrzewa tkankę głęboko pod powierzchnią skóry, powodując skurcz włókien kolagenowych   w ten sposób stymulując tworzenie nowego kolagenu, dodatkowo wzmacniając efekt zaciskania i pomagając wzmocnić skórę, aby zniwelować taki efekt jak obwisła skóra.

Światło podczerwone doskonale wpływa na taki problem jak wiotka skóra i skutecznie poprawia jej strukturę. Obecność zdrowego kolagenu w skórze właściwej pomaga zachować młodzieńczą strukturę i teksturę skóry. Można zobaczyć natychmiastowe wyniki z jednego zabiegu, ale seria zabiegów będzie nadal stymulować kolagen i dlatego odczuwane są lepsze i trwalsze rezultaty i skóra po odchudzaniu staje się jędrniejsza.

Zwiotczała skóra – skuteczny zabieg GenO +

GenO + na nowo definiuje zabiegi na twarz dzięki najskuteczniejszej technologii pomagającej skórze w uzyskani doskonałych właściwości: zapewniających kompleksową pielęgnację skóry, dzięki czemu zwiotczała skóra staje się gęstsza i jędrniejsza. Głowica poddaje cerę działaniu dwutlenku węgla, co powoduje reakcję organizmu polegającą na wysyłaniu w obszar zabiegowy krwi bogatej w tlen.

Jedna platforma może zapewniać odżywienie skóry, napięcie skóry i zmniejszyć widoczność zmarszczek a wiotka skóra staje się przeszłością. Platforma geno + zwiększa przepuszczalność skóry dla maksymalnego dostarczenia niezbędnych składników gwarantując odmłodzenie i ujędrnianie skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *