Depilacja laserowa na nowoczesnym sprzęcie

Depilacja laserowa staje się coraz popularniejsza zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. Jest to alternatywa dla depilacji woskiem czy zwykłymi maszynkami. Dzięki zastosowaniu laserowemu nasza skóra na dłużej pozostanie gładka. Zabieg laserowy to nic innego jak trwała, szybka, a zarazem bezpieczna metoda wyróżniająca się wśród tradycyjnych sposobów usuwania owłosienia. Inne metody depilacji niosą za sobą wysokie ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych, przebarwień, wrastania włosów, jak również powstawania blizn po zabiegu.

Na jakiej zasadzie działa laser?

Laser działa na zasadzie emitowania łagodnej wiązki promieni, która pochłaniana jest przez barwnik włosa, czyli tak zwaną melaninę. Natomiast pochłanianie promieni prowadzi do zniszczenia cebulki włosa. Dlatego, aby usunąć większość włosów należy poddać się temu zabiegowi około trzech razy. Oczywiście wszystko zależy od tego, jaka jest nasza skóra, jak również od tego czy nasze owłosienie szybko się regeneruje i wyrasta. Po trzech razach włosy są usunięte w około dziewięćdziesięciu procentach.  Zabieg taki należy także powtarzać około dwóch razy w przeciągu jednego miesiąca. Warto także pamiętać o tym, iż przed wykonaniem takiego zabiegu laserowego nie należy usuwać włosów przez okres co najmniej sześciu tygodni.

Nie spiesz si�� z insulin��

Czytaj więcej: http://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Jaki laser warto wybrać?

Otóż wybór laserowego usuwania owłosienia jest szeroki. Natomiast ważną kwestią jest to, aby przed wykonaniem tego zabiegu skonsultować się ze swoim lekarzem dermatologiem, bądź wykwalifikowaną kosmetyczką. Najbardziej nowoczesnym, a jednocześnie najbardziej zaawansowanym laserem na rynku jest laser Vectus, z tego względu, iż zapewnia on usunięcie owłosienia na stałe! Jego skuteczność została potwierdzona przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków. Pacjent może liczyć na pełen komfort podczas zabiegu, ponieważ włosy nie są boleśnie wyrywane, a jedynie unicestwiane za pomocą wysokiej temperatury. Seria zabiegów od czterech do sześciu powoduje usunięcie owłosienia w 95% na stałe! Natomiast pozostałe 5% włosów to te, które mogą się pojawić, aczkolwiek wcale nie muszą. Depilacja laserowa nie niszczy skóry, może ją jedynie delikatnie podrażnić i niewidocznie zaczerwienić. Aczkolwiek bezpośrednio po zabiegu skóra może być odrobinę napuchnięta. Natomiast opuchlizna szybko znika, gdyż jest to przedział czasowy kilku godzin, bądź w niektórych przypadkach kilku dni.

Koszt usuwania owłosienia metodą laserową – laserem Vectus

Jeżeli chodzi o koszt usuwania owłosienia metodą laserową to koszt tego zabiegu wykonywanego na twarzy jest następujący: uszy 149zł, baki 149 zł, policzki 149zł, broda i wąsik 149 zł, cała twarz 249zł, broda i szyja 299zł. Natomiast jeżeli chodzi o szyję i kark to: kark 199zł, szyja 199zł, brodawki 149zł. Natomiast kwestia rąk i okolic przedstawia się następująco: pachy 249zł, ramiona 249zł, przedramiona 249zł, całe ręce 349zł. Odnośnie tułowia: tors 349 zł, plecy 349zł, linia brzucha 149zł, brzuch z klatką piersiową 649zł. Bikini i pośladki: pośladki 249zł, bikini pełne całkowite 399zł, pachwiny 149zł.

Depilacja laserowa w Gdańsku

Clinica Cosmetologica – depilacja Vectus
ul. Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk Wrzeszcz
tel. +48 791 604 604

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *