Jak pozbyć się boczków w szybki sposób?

Boczne części talii, inaczej fałdki tkanki tłuszczowej, umiejscowione w pobliżu bioder lub tuż nad nimi to problem dotyczący nie jednej kobiety. Wiele z nas z tego powodu decyduje się na rozpoczęcie zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną oraz odpowiednio dostosowaną dietę. Jednak niekiedy obranie takowych sposobów na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej jest niewystarczająco skuteczne, czasami wręcz niemożliwe. Zdarzają się sytuacje, kiedy na pozbycie się boczków mamy zaledwie kilka tygodni, a nawet dni, np. przed udaniem się na wymarzone wakacje. Pojawia się zatem pytanie – Jak pozbyć się boczków w szybki sposób?

Jak zgubić boczki? – Specjalistyczne zabiegi

Szereg profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii to rozwiązanie na to, jak zgubić boczki. Te zaawansowane metody służą do szybkiej i efektywnej likwidacji zbędnego problemu. Najbardziej innowacyjną, jak i skuteczną formą pozbywania się boczków jest zabieg Ultraformer III działający wraz z zastosowaniem technologii HIFU.

Zapraszamy na http://drmalek.pl/arts/jak-trwale-pozbyc-sie-niechcianych-boczkow/ – dowiesz się tam więcej o metodach usuwania boczków!

Nie spiesz si�� z insulin��

Prezentowany zabieg Ulraformer III wykorzystujący technologię HIFU jest rekomendowany na polskim rynku medycznym. „HIFU Ultraformer III jest zabiegiem bezpiecznym, jak i bardzo skutecznym, jednak warto pamiętać o tym, by zdecydować się na jego wykonanie w profesjonalnej klinice. Tylko wykształcony i przeszkolony kosmetolog może zapewnić nam zadowalające rezultaty zabiegu”.

Oczywiście rynek medycyny estetycznej dysponuje także innymi rozwiązaniami w postaci kriolipolizy lub karboksyterapii, czy też następującymi zabiegami: Icoone, Venus Legacy, Maximus i Endermologii LPG.

Jak pozbyć się boczków? – Ultraformer III: HIFU

kochaj swój brzuchPo poddaniu się zabiegowi Ultraformer III – HIFU przestaniemy trudzić się tym, jak pozbyć się boczków. Dlaczego? Efekty po opisywanym zabiegu są zauważalne tuż po jednym zastosowaniu wspomnianej metody. W porównaniu do innych formuł, Ultraformer III to zabieg, który wystarczy wykonać jednorazowo, by dostrzec efekty, jakich od początku oczekujemy. Oczywiście, wraz z upływem tygodni rezultaty są coraz to bardziej zaawansowane. Jest to metoda w pełni bezpieczna, a zarazem bezbolesna. Ponadto ze względu na brak inwazyjności, przy opisywanym zabiegu nie stosuje się żadnego znieczulenia czy specjalnego przygotowania pacjenta. Dodatkową zaletą jest fakt, że po wykonaniu zabiegu możemy wrócić do codziennych czynności, a z opisywanej metody korzystać przez cały rok – również w okresie letnim.
Jak zgubić brzuch i boczki poprzez zabieg Ultraformer III? – opis metody HIFU

HIFU stanowi zogniskowaną falę ultradźwiękową. Swoje właściwości wykazuje poprzez podgrzanie skóry, lipidów oraz mięśni, co następnie skutkuje ich obkurczeniem. W takiej sytuacji powstają mikrouszkodzenia, które służą pobudzeniu procesu wytworzenia się nowych włókien kolagenowych. Skórę poddaje się zaawansowanemu procesowi regeneracji, a także zostaje wytopiony tłuszcz, co przyczynia się do pozyskania najlepszych efektów. Początkowo omawiana formuła znalazła zastosowanie przy zwalczaniu nowotworów, teraz stanowi rozwiązanie na to, jak zgubić brzuch i boczki.

Jak zrzucić boczki? – inne specjalistyczne metody

Oto lista pozostałych zaawansowanych metod medycyny estetycznej oraz kosmetologii wspomagających to, jak zrzucić boczki.

 • Kriolipoliza Clatuu – zabieg polega na wymrażaniu tkanki tłuszczowej, co prowadzi do jej redukcji. Lipidy zamraża się za pomocą powstawania fal zimna z głowicy, po czym następuje ich wydalenie z organizmu. Metoda jest bezbolesna, a trzykrotna kuracja pozwala na osiągniecie pełnowartościowych rezultatów;
 • Venus Legacy – zabieg wykorzystuje cztery różne technologie. Korzysta z Multipolarnej Fali Radiowej likwidującej lipidy, Impulsowego Pola Magnetycznego pobudzającego komórki do produkcji kolagenu, VariPulse odpowiedzialnego za regulowania głębokości wpływu na tkankę, a także Real Time Thermal Feedback kontrolującego temperaturę tkanki w rzeczywistości;
 • Icoone – redukuje cellulit na poszczególnej partii ciała poprzez wykorzystanie metody podciśnieniowego masażu za pomocą rolek o specjalistycznej konstrukcji. By być w pełni zadowolonym z rezultatów, należy poddać się dziesięciu takim zabiegom;
 • Karboksyterapia Reology 2 – podczas zabiegu następuje rozbicie tkanki tłuszczowej, a zarazem zaawansowany proces wytwarzania się kolagenu przez wstrzykiwanie w podskórne warstwy medycznego dwutlenku węgla. Zaleca się skorzystanie z całej serii zabiegów, której liczbę ustala lekarz ze względu na indywidualnego pacjenta;
 • Maximus – zabieg wykorzystuje falę radiową przyczyniającą się do rozbicia tkanki tłuszczowej, równocześnie stymulując mięśnie, wpływa na ich skurcze, przez co uszkodzone lipidy organizm wydala;
 • Endermologia LPG – lipomasaż prowadzi do zlikwidowania tkanki tłuszczowej w organizmie, a także wytworzenia kolagenu wpływającego ujędrniająco na skórę. By uzyskać pełen rezultat, zaleca się skorzystanie z 10-12 masażów.

Jak pozbyć się boczków i utrzymać efekty na stałe? – zdrowa dieta i ćwiczenia na boczki

Chcąc utrzymać rezultaty po jakimkolwiek z powyżej przedstawionych zabiegów, warto wdrożyć w życie zdrową dietę dla naszego organizmu oraz wykonywać ćwiczenia na boczki jako szereg systematycznej aktywności fizycznej. Wtedy zagwozdka dotyczącego tego, jak pozbyć się boczków, z pewnością nie będzie już nas dotyczyć.

11 odpowiedzi do artykułu “Jak pozbyć się boczków w szybki sposób?

 1. nufina

  Długo walczę z tematem i zastanawiam się jak zrzucić boczki i nie ma na nie mocnych… Myślicie, że taki zabieg to dobra opcja? Trochę się boję, że coś mi po tym będzie…

  1. Rusithma55

   Sądzę, że nie ma co się obawiać. Taki sprzęt nim wejdzie na rynek na pewno jest testowany na różne sposoby – w tym na sposoby jak pozbyć się boczków xD

  2. nufina

   No dobra, a orientuje się ktoś ile kosztuje taki zabieg? Domyślam się też, że pewnie i tak po czymś takim trzeba wykonywać ćwiczenia na boczki?

  3. weluxa3

   Cenowo jest całkiem znośnie. W wielu gabinetach taki zabieg redukowania tłuszczu z boczków też można rozłożyć na raty. Najlepiej pójść i zapytać, bo to wszystko zależy od gabinetu 🙂

 2. mutyla12

  Dobrze, że teraz istnieją takie nowoczesne sposoby na pozbycie się boczków w szybki sposób. Ludzie nie zawsze mogą sobie z tym poradzić i potrzebują różnorodnego wsparcia.

 3. Tola

  Ludzie, a nie obawiacie się tego, że beztrosko pójdziecie sobie na zabieg, obiecają Wam jakieś szybkie sposoby zrzucania boczków, a po kilku latach będziecie mieć jakieś krzywe jazdy? Zastanówcie się nad tym.

  1. fermunda

   No bez przesady. W porządnym gabinecie przed takim zabiegiem zrzucania brzucha i boczków to poznasz wszystkie przeciwwskazania. Efekty uboczne rzadko kiedy mają miejsce.

 4. ja.pas!

  pewnie bym sie nawet zaczecila do tego ale jakos mam lekki strach ze moze jakies podraznienia beda czy cos w tym stylu. niby robie cwiczenia na boczki ale szczerze? niby cos to dziala, ale jak jest opcja by sobie pomoc to czemu nie? tyle ze lekko sie boje jak to by wygladalo..

  1. Shush

   Wygląda to tak, że masz coś nakładane na skórę, później przykładają ci to urządzenie które świeci i tak powoli lecą ci przez całe ciało które chcesz sobie poprawić 😉 Co do podrażnień to może lekko ci zaczerwienić skó i to by było na tyle. Sama też byłam na wizycie o hifu w gdańsku w klinice cosmetologice przed zabiegiem żeby mi wszystko wytłumaczył i wszystko opiera sie na tym że te urządzenie wysyła jakieś fale co robią takie małe uszkodzenia że wtedy ciało się coraz bardziej regeneruje i pobudza kolagen 😉

 5. rzerzucha

  a to o tym nawet nie wiedzialam jak to dziala ale to wtedy dobrze wiedziec. z tego co wlasnie wiem to o tyle to jest fajne ze wystarczy jeden zabieg i to latem i jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *