Karboksyterapia Gdańsk – fenomenalny zabieg odmładzający

Karboksyterapia jest to zabieg niezwykle efektywny oraz bardzo skuteczny. Nowatorska kuracja tym zabiegiem, staje się coraz bardziej popularna w dzisiejszych czasach, dwudziestego pierwszego wieku. Karboksyterapia wprowadza pod skórę – dwutlenek węgla. Natomiast, trzeba mieć na uwadze fakt, że nie jest to zwykły dwutlenek węgla, z jakim się powszechnie spotykamy. Dwutlenek węgla, stosowany podczas tego zabiegu jest czystym gazem, pozbawiony jest on całkowicie szkodliwych substancji. Oczywiście, gwarantuje on dużą skuteczność, powodzenie zabiegu oraz bezpieczeństwo pacjenta.

Karboksyterapia – na czym polega fenomen zabiegu?

Karboksyterapia wiąże się z ogromną ilość atutów. Zabieg nie wykazuje skutków ubocznych, wręcz przeciwnie, same korzyści. W momencie zabiegu, gaz rozchodzi się doskonale pod warstwą skóry. Warto wiedzieć, iż rozszerza on naczynia krwionośne, co jest również ważne, poprawia on odżywienie oraz dotlenienie tkanek w miejscu zabiegowym. Na uwagę zasługuje fakt, iż podawany dwutlenek węgla stymuluje bardzo mocno wszelkie procesy regeneracji tkankowej. Dzięki temu, pojawiają się nowe, drobne naczynka krwionośne i co za tym idzie, skóra staje się biologicznie dużo młodsza. Karboksyterapia pobudza naturalne procesy, dzięki którym skóra zaczyna się regenerować. Trzeba wiedzieć, iż karboksyterapia wywołuje delikatny oraz krótkotrwały stan zapalny. Jest to celowy efekt, oczywiście stan zapalny jest chwilowy, gdyż musi on uruchomić produkcję kolagenu oraz również elastyny. Są to podstawowe składniki budulcowe skóry (o tym więcej tutaj: https://clinicadermatologica.pl/zabieg/karboksyterapia-reology2/). Proces ,,przebudowy” skóry, rozpoczyna się zazwyczaj już w zasadzie po pierwszym zabiegu. Trzeba wiedzieć, iż trwa on mniej więcej do kilku tygodni po zakończeniu zabiegów karboksyterapii. Karboksyterapia opinie pozytywne pacjentów są dowodem na to, że ta metoda jest bardzo skuteczna.

Karboksyterapia – dla kogo zabieg?

Karboksyterapia jest zabiegiem bardzo efektywnym. Polecana jest ta kuracja zwłaszcza osobom, które borykają się z pewnymi niedoskonałościami skóry. Karboksyterapia cena wynosi mniej więcej dwieście złotych za jeden zabieg. W zależności od miejsca zabiegowego przyjmuje się, że będzie potrzebnych kilka zabiegów, aby całkowicie wyeliminować defekty. Karboksyterapia jest polecana zwłaszcza osobom, które posiadają następujące zmiany skórne:

Nie spiesz si�� z insulin��
  • sińce,
  • cellulit,
  • zmarszczki,
  • brak jędrności skóry,
  • blizny oraz rozstępy,
  • problemy z wypadaniem włosów,
  • słabe krążenie krwi,
  • ,,wiszący podbródek”.

Efekty karboksyterapii są widoczne już po pierwszym zabiegu (zobacz efekty tutaj). Skóra wygląda piękniej oraz zdrowiej. Natomiast jej pełna regeneracja będzie trwała jeszcze mniej więcej do trzech tygodni po zabiegu. Karboksyterapia pod oczy rewelacyjnie radzi sobie na przykład z sińcami znajdującymi się pod powiekami. Zmniejsza ona także opuchliznę w tym wyżej wymienionym miejscu. Ważny jest także fakt, że zabieg trwa krótki okres czasu. W przypadku małych zmian skórnych, znajdujących się na niedużej powierzchni ciała, karboksyterapia trwa zazwyczaj około 30 minut.

3 odpowiedzi do artykułu “Karboksyterapia Gdańsk – fenomenalny zabieg odmładzający

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *