Sprawdzony zabieg na cellulit – Icoone

Jeżeli marzysz o pięknej sylwetce, jędrnej i zdrowej skórze, komforcie i pewności siebie, z pewnością powinnaś zwrócić uwagę na zabiegi icoone. Jest to nowoczesny i w 100% bezpieczny sposób na poprawę wyglądu i zdrowia skóry.

Czym dokładnie są zabiegi Icoone?

Zabieg icoone to masaż specjalnymi rolkami pod ciśnieniem. Rolki wyposażone są w trzy rodzaje mechanizmów wywołujących podciśnienie: podciśnienie z otworów na rolce, podciśnienie z głowicy głównej oraz podciśnienie z obu wymienionych części. Dzięki nowoczesnym metodom, zabieg icoone pobudza poprzez mikrostymulację wszystkie komórki skóry, również te położone głęboko. Dzięki temu efekty są lepsze i trwalsze niż przy tradycyjnych sposobach.

Parametry zabiegów Icoone dostosowywane są specjalnie do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, co sprawia, że proces jest całkowicie bezpieczny i komfortowy. Po zabiegu nie występują żadne niepożądane objawy lub dyskomfort.

Nie spiesz si�� z insulin��

Cellulit na udach

Ogólne informacje

Jeśli chodzi o zabiegi icoone efekty widoczne są już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym. Dla uzyskania znaczącej i trwałej poprawy wyglądu skóry zaleca się wykonanie serii składającej się z 10 zabiegów. Po całej kuracji wskazane jest powtórzyć pojedynczy zabieg co pewien czas, aby podtrzymać efekty.

Czas trwania zabiegu to zazwyczaj 30-60 minut i jest zależny między innymi od partii ciała, jaką obejmuje. Icoone ciała obejmuje 20 minut masażu oraz dodatkowe 2 focusy, natomiast icoone na twarz to 45 minut masażu.

Nie ma specjalnych wskazań, co do pielęgnacji skóry po zabiegu, jednak warto zwrócić uwagę na przyjmowanie dużej ilości płynów. Woda pozwoli usunąć z ciała toksyny i produkty przemiany materii oraz złogi tłuszczowe. Do jedynych objawów pozabiegowych może należeć zaczerwienienie skóry w miejscu zabiegu.

Dla kogo jest taki zabieg?

Zabiegi Icoone są przeznaczone dla osób zmagających się z problemami takimi jak cellulit, otyłość lub wiotka skóra. Jednak redukcja tkanki tłuszczowej i poprawa wyglądu to niejedyne pozytywne efekty zabiegu. Masaż podciśnieniem działa również na głębsze warstwy powłoki ciała i pomaga zwalczyć problemy z mikrokrążeniem oraz obrzęki limfatyczne. Regularne zabiegi w znaczącym stopniu spowalniają starzenie się skóry. Ponadto umożliwia trwałe usunięcie blizn pooperacyjnych.

Do przeciwwskazań dotyczących zabiegów Icoone należą: nowotwory, zapalenia wirusowe i bakteryjne skóry, przerwanie ciągłości skóry w miejscu zabiegu oraz ciąża i karmienie piersią.

Cena

Cena pojedynczego zabiegu Icoone to koszt około 230 zł. Warto jednak zwrócić uwagę na oferty obejmujące całą serię zabiegów, gdyż są one znacznie korzystniejsze. Pięć zabiegów można zakupić już za 1100 zł, natomiast dziesięć zabiegów to koszt 2000 zł. Dodatkowo należy wliczyć pojedynczy wydatek jakim jest zakup kostiumu (70 zł). Każdy dodatkowy fokus na ciało można dokupić za 50zł.

Za 45-minutowy zabieg na twarz, szyję i dekolt należy zapłacić 230 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *