Czym wyróżnia się laser Vectus?

  Gdy niechciane włosy są usuwane w konwencjonalny sposób, poprzez golenie, depilację woskiem lub depilację za pomocą kremów wtedy każdy zdaje sobie sprawę jak trudne i bolesne są to zabiegi. Ponadto pozostaje inny problem, czyli nietrwale efekty uzyskiwane dzięki tym metodom. Poszukując sposobów na skuteczne usuwanie włosów można natrafić na łagodną i trwałą alternatywę. Usuwanie zbędnych włosów może być delikatnie i długotrwale dzięki zastosowaniu najnowszej technologii laserowej.

Alternatywa dla konwencjonalnych metod usuwania włosów

  Jedną z najlepszych metod usuwania włosów jest depilacja laserowa laserem diodowym. Przy depilacji laserowej światło lasera jest konwertowane na ciepło przez barwnik włosów. To ciepło jest transportowane do mieszka włosowego. Korzeń włosa i otaczająca go tkanka nabłonka zostają zniszczone, dzięki czemu nie mogą rosnąć już dalsze włosy. Warunkiem jest jednak, to że włosy muszą być wystarczająco ciemne. Podczas zabiegu należy bezwzględnie unikać ekspozycji na słońce i opalanie, ponieważ opalona skóra pochłania ciepło i zwiększa ryzyko oparzeń.

Ile zabiegom depilacji laserowej należy się poddać dla uzyskania dobrego efektu?

  Ilość zabiegów depilacji laserowej jest uzależniona od danej partii ciała oraz barwnika włosów, im włosy są jaśniejsze tym trudniej je usunąć (o nich więcej tutaj: http://trojmiasto.eska.pl/poznaj-miasto/marzysz-o-bezpiecznej-i-trwalej-depilacji-postaw-na-wyjatkowy-laser-vectus-w-clinica-cosmetologia/569790). Ponieważ można zapobiec rozwojowi włosów tylko w fazie aktywnej, konieczne są trzy do sześciu zabiegów, w zależności od obszaru ciała, który ma być depilowany, aby uzyskać trwałe usunięcie włosów. Depilacja laserowa powinna być powtarzana w wyznaczonych przez kosmetologa odstępach czasu i jest to także uzależnione od danego obszaru ciała.

Nie spiesz si�� z insulin��

Jeżeli depilacja laserowa jest przeprowadzana za pomocą lasera Vectus odstępy między zabiegami są następujące:

 • Od czterech do sześciu tygodni – twarz, ramiona, pachy, okolice bikini, dłonie
 • Od ośmiu do dziesięciu tygodni – nogi, pośladki, plecy.

  Przed poddaniem się depilacji laserowej Vectus trzeba wiedzieć, że kosmetolog korzysta z lasera diodowego z efektem chłodzenia, co chroni pacjenta przed odczuwaniem bólu i powstaniem poparzenia skóry. Dzięki takim funkcjom prawie wszystkie obszary ciała mogą być skutecznie depilowane.

Co wyróżnia laser Vectus spośród innych laserów przeznaczonych do depilacji laserowej?

 • Laser Vectus – posiada możliwość pomiaru melaniny w skórze

Inne lasery – ocena barwnika skóry jest oceniania wizualnie

 • Laser Vectus – podczas zabiegu pacjent nie odczuwa bólu,

Inne lasery – w przypadku grubych i gęstych włosów pacjent odczuwa dosyć duży dyskomfort bólowy

 • Laser Vectus – duża skuteczność usuwania owłosienia

Inne lasery – mniejsze efekty zabiegu

 • Laser Vectus – usuwa wszystkie kolory włosów

Inne lasery – usuwają tylko włosy ciemne

 • Laser Vectus – szybkie gojenie skóry po zabiegu

Inne lasery – obrzęki przymieszkowe.

  Depilacja laserowa za pomocą lasera Vectus powoduje, że nie ma potrzeby poddawanie się innym procedurom zmierzającym do całkowitego usunięcia owłosienia. Osoby po depilacji laserowej nie muszą stosować żadnych produktów kosmetycznych utrzymujących osiągnięty efekt. Jedyne, co mogą robić wszyscy, którzy skorzystali z depilacji laserowej to zachwycanie się wyglądem swojej skóry.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

5 odpowiedzi do artykułu “Czym wyróżnia się laser Vectus?

 1. Kawa91

  Super ten zabieg! Wróciłam z zabiegu na nogi, nie dość że szybko i sprawnie (w pół godziny usunięto mi owłosienie na nogach) to jeszcze metoda jest trwała i możliwe, że już nigdy nie odrosną mi te włoski 🙂

 2. Jacek1981

  Czy ten zabieg usunie mi trwale mój zarost na twarzy? Chciałbym nie musieć się golić, to by mi zaoszczędziło mnóstwo czasu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *