Jak zwalczyć blizny pooperacyjne?

W dzisiejszych czasach, bardzo wiele osób boryka się z problemem jakim są blizny pooperacyjne. Krem na blizny pooperacyjne zazwyczaj nie daje imponujących efektów. Z wyżej wymienionego powodu wiele osób decyduje się na usuwanie blizn pooperacyjnych innymi metodami. ,,Palomar Emerge” jest zabiegiem, który przynosi wspaniałe rezultaty w tym temacie. Wyżej wymieniony laser niezwykle głęboko wnika w struktury skóry, przez co jest ona dogłębnie stymulowana i się regeneruje.

Palomar Emerge działa w ten sposób, iż powstają nowe włókna kolagenu oraz elastyny. Wyżej wymienione włókna odpowiadają przede wszystkim za odbudowę skórę. Warto również wiedzieć, iż efekty zabiegu na blizny pooperacyjne pojawiają się w szybkim czasie. Blizny zmniejszają się albo całkowicie zostają zlikwidowane. Na blizny pooperacyjne także rewelacyjnie działa zabieg Harmony XL pro NIR. Podczas zabiegu blizny skutecznie się likwidują, dzięki działaniu lasera. Zabieg jest nieinwazyjny. Warto także wiedzieć, iż po kilku stymulacjach tym laserem, blizna pooperacyjna staje się znacznie mniej widoczna. Urządzenie wyżej wymienione emituje światło podczerwieni, które jest bardzo bezpieczne dla ciała człowieka. Usuwanie blizn cena laserem Harmony XL pro NIR daje fantastyczny efekt.

 Zabieg Surgen także jest bardzo bezpieczny i wykorzystuje on nowatorskie nieinwazyjne technologie, to znaczy fale radiowe i prąd. Odpowiednia głowica Surgen, ma nieduże igiełki, które pobudzają skórę do odnowy. Całość zabiegu bardzo mocno pobudza odnowę skóry, za pomocą czego likwidują się wszelkie blizny pooperacyjne. Usuwanie blizn laserem cena Geneo+ daje wspaniałe rezultaty przy małych oraz średnich bliznach, niezbyt głębokich. Na pewno, dużym atutem tego zabiegu jest szybkość w pojawianiu się satysfakcjonujących efektów. Geneo+, działa dzięki dwutlenkowi węgla. Skóra zaczyna nabierać pięknego oraz zdrowego wyglądu. Małe oraz średnie blizny pooperacyjne likwidują się albo bardzo zmniejszają. Zaraz po zabiegu, skóra wygląda naturalnie, nie jest zarumieniona.

Nie spiesz si�� z insulin��

4 odpowiedzi do artykułu “Jak zwalczyć blizny pooperacyjne?

 1. juliannka Autor

  Sposobów na usuwanie blizn jest wiele. Uważam, że kremy i plastry na blizny nigdy nie będą miały tak dobrego działania jak laser na blizny. Lepiej wydać trochę więcej grosza na laserowy zabieg usuwający blizny niż marnować swój czas i pieniądze na te wszystkie specyfiki..

  1. Mysza134 Autor

   Również tak uważam. Mnie zawsze przed wykonaniem laserowego usunięcia blizny powstrzymywała cena zabiegu, ale jak zobaczyłam ile wydaje pieniędzy na te wszystkie produkty na blizny to w końcu postanowiłam iść na zabieg. Pochodzę z Trójmiasta, więc wybrałam klinikę medycyny estetycznej Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Po bliźnie nie ma ani śladu ( zaznaczam, że była dość płytka, ale laser Palomar Emerge poradził sobie z nią znakomicie:))

 2. M0n1a44 Autor

  Myślę, że nie ma co się sprzeczać na forum jaki sposób jest najlepszy na usuwanie blizn..Jeśli ktoś się zdecyduje na laserowe usuwanie blizny to i tak w pierwszej kolejności musi iść na konsultację ze specjalistą, który sam podejmie decyzję czy blizna może zostać skorygowana 🙂

 3. asesia Autor

  Osobiście nie posiadam żadnych blizn, więc nie korzystałam z opcji laserowego usuwania blizn, ale chodziłam na zabiegi depilacji laserowej i bardzo je sobie chwalę. Jedna z moich koleżanek usunęła laserowo blizny po trądziku, ale wydała na to trochę kasy, ponieważ trzeba było przeprowadzić kilka zabiegów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *