Depilacja wąsika laserem. Efekty zabiegu

Ze względu na fakt, że depilacja laserowa daje trwały efekt, coraz więcej kobiet decyduje się także i na zabieg depilacji wąsika laserem. To znakomity sposób na pozbycie się szpecących ciemnych włosków nad górną wargą. Dlaczego depilacja wąsika laserem to dobry pomysł? Jakich efektów można oczekiwać?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że depilacja wąsika laserem  przynosi efekt trwały. Około 80-90% włosków z rejonu górnej wargi znika po kilku regularnych zabiegach depilacji laserem. Zazwyczaj zaleca się serię składającą się z 4-6 zabiegów. Zabiegi przeprowadza się co ok. 4-6 tygodni. To, ile zabiegów jest koniecznych i jak często powinny być one przeprowadzane, określi lekarz. Efekty depilacji zalezą w dużej mierze od koloru włosów i skóry pacjentki.

Nie spiesz si�� z insulin��

Dlaczego depilacja wąsika laserem musi być powtarzana, aby efekty były sensowne? Chodzi o to, ze włosy, także i te nad górną wargą, nie rosną równocześnie. Poszczególne włoski znajdują się w różnych fazach wzrostu. I to powoduje, że zabieg depilacji musi być powtarzany, aby można było skutecznie usunąć włosy.

Z reguły wystarcza cztery zabiegi, aby uzyskać pożądany efekt w przypadku depilacji wąsika laserem. Ale już po pierwszym zabiegu można zauważyć wyraźne zmiany na lepsze. Szacuje się, że już po jednym zabiegu znika około 30% włosków nad górna wargą. Po serii zabiegów zostaje co prawda pewna  liczba włosków, jednak są one na tyle jasne i delikatne, że w zasadzie ich nie widać. Depilacja wąsika laserem to rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie pozbyć się włosków. Po serii zabiegów nie będą potrzebne ani plastry ani kremy do depilacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *