Efekty po endermologii

Cellu M6 było pierwszym urządzeniem na świecie, które zostało uznane przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) za sprawdzone rozwiązanie w zakresie cellulitu pozwalając również osiągnąć modelowanie sylwetki. Endermologia LPG to kontrolowane odsysanie Cellu M6 delikatnie podnosi i przytrzymuje skórę, a rolki masują i stymulują leczony obszar, dzięki czemu następuje szybka redukcja tkanki tłuszczowej. Tkanka łączna jest bardziej elastyczna, dzięki czemu takie zabiegi wyszczuplające przynoszą doskonałe rezultaty.

Procesy spalania tłuszczu w komórkach są uruchamiane. Zastygnięty płyn tkankowy zostaje zmobilizowany. Fiboblasty są stymulowane w celu zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, co daje zdrowszą, odmłodzoną skórę i lepszy koloryt skóry. Dzięki takim efektom szybka redukcja tkanki tłuszczowej, jaką gwarantuje endermologia pozwala na nowo wymodelować sylwetkę.

Endermologia LPG

Endermologia LPG to udowodnione naukowo, bezpieczne i skuteczne rzeźbienie ciała. Zmniejszenie tkanki tłuszczowej i cellulitu bez operacji.

Nie spiesz si�� z insulin��

Endermologia efekty

 • Niszczy zwłóknienie wokół problematycznych komórek tłuszczowych, zmiękczając tkankę łączną, powodując ujędrnianie skóry.
 • Powoduje spalanie tłuszczu w komórkach tłuszczowych, aby uzyskać docelową utratę tłuszczu dzięki wydajnemu metabolizmowi, endermologia powoduje wyszczuplanie ud.
 • Eliminuje retencję płynów i toksynę, budując dokładny drenaż limfatyczny i stymulację układu żylnego.
 • Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, poprawiając elastyczność skóry, odmładzając skórę i optymalizując skórę.

Endermologia LPG Cellu M6 to naturalny proces lipolizy (rozpadu lipidów) staje się on o 70 procent szybszy, dlatego zachodzi redukcja tkanki tłuszczowej. W ten sposób maksymalizowane jest naturalne usuwanie tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach ud, co wymaga wyjątkowej opieki i uwagi. Zabiegi z tym urządzeniem są odpowiednie nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn, którzy dbają o swój wygląd i zdrowie. Jest to naturalna i skuteczna technika, dzięki której można wyglądać młodziej i osiągnąć efektowne modelowanie sylwetki.

Endermologia przeciwwskazaniaModelowanie sylwetki.

 • Opryszczka
 • Infekcje i stany zapalne przy trądziku
 • Bielactwo
 • Nowotwór
 • Infekcje, wysypki skórne
 • Stany zapalne
 • Antykoagulanty.

3 odpowiedzi do artykułu “Efekty po endermologii

 1. Puśka1 Autor

  Jedna z moich przyjaciółek miała robioną endermologię. Usuwała sobie zmarszczki szyi, ponieważ ciągle narzekała, że bardzo nieestetycznie to wygląda. Była bardzo zadowolona z zabiegu, tylko w klinice medycyny estetycznej powiedzieli jej, że taki zabieg należy powtarzać co jakiś czas, ponieważ na trwałe nie można tego zrobić..

 2. paytua Autor

  Najlepsze są zabiegi modelujące sylwetkę. Są to zabiegi naprawdę skuteczne. Endermologię LPG miałam robioną w Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Zabieg wykonany był urządzeniem cellu m6. Zabieg był bardzo przyjemny i na tyle skuteczny, że po wykonaniu 3 zabiegów zdecydowałam się na cały pakiet 😀

 3. ersota Autor

  E tam.. wszystkie szukacie jakiś magicznych zabiegów wyszczuplających, a wystarczy ruszyć cztery litery i zacząć ćwiczyć 30-45 minut dziennie i tłuszcz sam zacznie znikać. Zabieg wyszczuplający może jedynie wspomagać wasze odchudzanie, ale korzystając tylko z tych urządzeń nigdy nie będziecie szczupłe 🙂 :_P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *