Zabiegi na nadmiar skóry po odchudzaniu

Główne przemiany związane z odchudzaniem są świadectwem determinacji, i dyscypliny jednostki. Ale w niektórych przypadkach transformacja ta powoduje nadmiar skóry po odchudzaniu. Skóra jest żywym narządem i dostosowuje się do przyrostu masy ciała poprzez rozszerzanie lub rozciąganie. Ma ograniczoną zdolność do zaciśnięcia, gdy utracona zostanie waga, a to zależy od wielu czynników.

Gdy pojawia się obwisła skóra na brzuchu, nagromadzenie tłuszczu rozciąga skórę mocno jak w pełni lub nadmiernie napompowany balon – więc kiedy topi się tłuszcz, skóra nie jest w stanie powrócić do miejsca, w którym była. Z biegiem czasu elastyczność skóry osłabia i rozciąga mięśnie brzucha i tkankę łączną, które w dużej mierze odpowiadają za jędrny brzuch a także powodują, że powstaje zwiotczała skóra. Gdy stosowanie kremów ujędrniających skórę nie przynosi oczekiwanych rezultatów warto udać się do salonu kosmetologicznego i skorzystać z odpowiednich zabiegów.

Obwisła skóra po odchudzaniu – skuteczne zabiegi

Nadmiar skóry po odchudzaniu – laser Harmony XL pro NIR 

Nie spiesz si�� z insulin��

To oparte na świetle rozwiązanie stymuluje tworzenie nowego kolagenu głęboko pod powierzchnią skóry, aby zacieśniać zwiotczałą lub luźną skórę. Jest idealny do odmłodzenia twarzy i szyi oraz poprawy, jakości skóry dekoltu / klatki piersiowej. Technologia (NIR) bezpiecznie i bezboleśnie napina luźną skórę na obszarach ciała, gdzie z wiekiem powstaje zwiotczała skóra po odchudzaniu. Zabieg laserem Harmony XL Pro NIR ogrzewa wewnętrzną warstwę (skórę właściwą) skóry, wywołując powstawanie kolagenu, który jest niezbędny na ujędrnianie skóry.

Technologia podczerwieni ogrzewa tkankę głęboko pod powierzchnią skóry, powodując skurcz włókien kolagenowych   w ten sposób stymulując tworzenie nowego kolagenu, dodatkowo wzmacniając efekt zaciskania i pomagając wzmocnić skórę, aby zniwelować taki efekt jak obwisła skóra.

Światło podczerwone doskonale wpływa na taki problem jak wiotka skóra i skutecznie poprawia jej strukturę. Obecność zdrowego kolagenu w skórze właściwej pomaga zachować młodzieńczą strukturę i teksturę skóry. Można zobaczyć natychmiastowe wyniki z jednego zabiegu, ale seria zabiegów będzie nadal stymulować kolagen i dlatego odczuwane są lepsze i trwalsze rezultaty i skóra po odchudzaniu staje się jędrniejsza.

Zwiotczała skóra – skuteczny zabieg GenO +

GenO + na nowo definiuje zabiegi na twarz dzięki najskuteczniejszej technologii pomagającej skórze w uzyskani doskonałych właściwości: zapewniających kompleksową pielęgnację skóry, dzięki czemu zwiotczała skóra staje się gęstsza i jędrniejsza. Głowica poddaje cerę działaniu dwutlenku węgla, co powoduje reakcję organizmu polegającą na wysyłaniu w obszar zabiegowy krwi bogatej w tlen.

Jedna platforma może zapewniać odżywienie skóry, napięcie skóry i zmniejszyć widoczność zmarszczek a wiotka skóra staje się przeszłością. Platforma geno + zwiększa przepuszczalność skóry dla maksymalnego dostarczenia niezbędnych składników gwarantując odmłodzenie i ujędrnianie skóry.

5 odpowiedzi do artykułu “Zabiegi na nadmiar skóry po odchudzaniu

  1. Julia

    Ja skorzystałam z zabiegu GenO, zgadzam się z artykułem, że jest to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się obwiśnięć na twarzy.

    1. Sandra

      Według mnie zabieg laserowy jest niesamowity, efekty są szybko zauważalne, szkoda tylko, że do zabiegu trzeba podejść kilka razy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *