Manicure klasyczny – efekt naturalności!

Manicure biologiczny, inaczej manicure klasyczny, jest idealny dla osób, które cenią w wyglądzie naturalność, a w zabiegach pielęgnacyjnych bezinwazyjność. Takie cechy możemy przypisać właśnie manicure’owi biologicznemu. Jest on dedykowany również dla kobiet, które mają delikatne lub zniszczone paznokcie (na przykład przez częste malowanie paznokci bez zabezpieczenia płytki paznokcia lub przez sztuczne tipsy albo hybrydy). Dzięki temu, że zabieg manicure’u klasycznego wykonuje się przy pomocy papierowych bądź szklanych narzędzi płytka nie ulega dalszym uszkodzeniom, paznokcie się nie rozdwajają, czyli są odpowiednio wypielęgnowane. W tym zabiegu nie uświadczymy wycinania skórek, dzięki czemu ryzyko zakażeń czy obrzęków jest zminimalizowane. Można z czystym sercem powiedzieć, że jest to zabieg, który nie niszczy paznokci, a jedynie pielęgnuje i chroni.

Manicure klasyczny – efekt naturalności

Manicure klasyczny jest dedykowany nie tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o swoje paznokcie. To oznaka dbania o siebie, ponieważ paznokcie naturalne wyglądają podobnie jak po zabiegu, są jedynie zdrowsze. Kształt paznokci również można sobie dobrać taki, jaki się chce.

Manicure klasyczny w domu?

Tak, to jak najbardziej możliwe. Manicure klasyczny możesz wykonać w domu. Wystarczy Ci szklany pilniczek do paznokci, drewniana szpatułka do odsuwania skórek, miska z ciepłą wodą i olejek migdałowy. Przyda się też odżywka do paznokci i kolorowy lakier.

Nie spiesz si�� z insulin��

Przypiłuj paznokcie do chcianego kształtu. Do miski z ciepłą wodą dodaj kilka kropel olejku migdałowego i przez piętnaście minut mocz w niej dłonie. Gdy skończysz to zajmij się odsuwaniem skórek. Pomaluj płytki paznokcia odżywką do paznokci i poczekaj aż wyschną. Teraz, jeżeli chcesz, możesz pomalować paznokcie na wybrany przez siebie kolor. To całkiem proste, prawda?

Wybierz się do salonu kosmetycznego w Gdyni na darmowe konsultacje ze specjalistami. Jeśli marzysz o zabiegu na twarz i ciało, skontaktuj się:

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

4 odpowiedzi do artykułu “Manicure klasyczny – efekt naturalności!

  1. Janeczka

    Potwierdzam, bardzo lubię zabiegi manicure, mam wrażenie, że moje paznokcie są po nich odżywione i wyglądają o wiele lepiej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *