Przebarwienia na twarzy

Przebarwienia na twarzy stanowią bardzo często, duży dyskomfort w życiu zarówno kobiet jak i mężczyzn. Piegi także są mocno charakterystyczne, dlatego wiele osób próbuje ich się pozbyć lub je chociaż przykryć warstwą odpowiedniego fluidu. Jednak bardzo często, bywa tak, że nawet dobre kremy ani pudry, nie wystarczają, aby poradzić sobie z tymi zmianami skórnymi. Wobec tego, jak usunąć piegi, jeśli żadne kremy ani fluidy nie są w stanie ich przykryć? W takich przypadkach, można skorzystać z profesjonalnych usług medycyny estetycznej.

To właśnie dzięki nowoczesnym technologiom jak i również zabiegom, można znacznie zmniejszyć lub też całkowicie usunąć wszystkie zmiany skórne mające charakter przebarwień czy na przykład piegów. Jednym z takich zabiegów, które usuwają przebarwienia, jest Laser Palomar Emerge. Dzięki niemu już żadne plamy na twarzy nie będą problemem. Jak najbardziej, wyżej wymieniony zabieg, bardzo dobrze poradzi sobie z usunięciem takich na przykład niedoskonałości, jakimi są czerwone plamki na twarzy. Laser ten wnika w naskórek i dzięki temu, pobudza skórę do odnowy, regeneracji oraz do tworzenia nowych komórek.

Efektem zabiegu jest piękna, odżywiona skóra. Innym zabiegiem, z którego działaniem warto się zapoznać jest geneO+. Zabieg ten, stosowany jest w przypadku takim jak usuwanie przebarwień na twarzy. Głowica urządzenia, dotyka miejsc, na których znajdują się różne przebarwienia. Skóra poprzez to, zostaje pobudzona do działania, krew szybciej krąży i dotlenia skórę. Koloryt skóry zostaje wyrównany. Dermapen 3/Mezopen jest to następny zabieg z medycyny estetycznej. Dzięki niemu możliwe jest usuwanie piegów. Skóra zostaje nakłuwana jest przez odpowiedniej grubości igły. Tkanki są dzięki temu wspaniale odżywione i dochodzi do szybszej regeneracji naskórka. Koloryt skóry się wyrównuje.

Nie spiesz si�� z insulin��

4 odpowiedzi do artykułu “Przebarwienia na twarzy

 1. Seronga Autor

  Przebarwienia na twarzy pojawiły mi się odkąd zaszłam w ciążę. od 3 miesięcy próbuję je zakrywać dość dużym podkładem, ale powoli zaczyna się to robić męczące. Parę miesięcy po urodzeniu dziecka zdecydowanie wybieram się na laserowe usuwanie przebarwień do profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej.

 2. kemina Autor

  Przebarwienia na twarzy usuwałam w Clinica Cosmetologica – Gdańsk. Zabieg przeprowadzony był za pomocą lasera Palomar Emerge. Efekty zauważyłam już po 4 zabiegu. Z początku miałam lekką opuchliznę, ale później przeszło:)

 3. sam Autor

  Ja posiadam bardzo duże skłonności do przebarwień. Mam to prawdopodobnie po mamie. Podczas zimy nie mam takiego problemu jak latem. Plamy na twarzy nasilają się najczęściej po opalaniu i nie ma znaczenia jak mocny krem z filtrem wybiorę..

 4. renata Autor

  Od wielu osób słyszałam, że aby usunąć przebarwienia z twarzy to najlepszą opcją jest zabieg laserowy. Dzięki niemu możemy trwale usunąć przebarwienia, a nawet piegi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *