Wykryj zdradę

Z roku na rok coraz więcej Polaków przyczynia się do popełnienia zdrady. Aktualnie statystyki mówią, że już co czwarty Polak zdradził. Są to bardzo przykre dane, które nie tylko doprowadzają osobę zdradzaną do cierpienia, ale także mają przełożenie na zwiększoną liczbę rozwodów. Zaraz po niedopasowaniu charakterologicznym, zdrada jest główną przyczyną rozpadów związków małżeńskich.

Pierwsze oznaki zdrady

Jeśli relacje z Twoim partnerem w ostatnim czasie zdecydowanie pogorszyły się, zaczął częściej wychodzić z domu bez podawania przyczyny, przykłada większą uwagę do swojego wyglądu, ma bardzo częste wyjazdy służbowe i wyczuwasz od niego zapach perfum płci przeciwnej, to znak by stać się bardzo czujnym, gdyż prawdopodobnie doszło do zdrady.

Osoby zdradzające często zachowują się podobnie. Najczęściej w pierwszej kolejności zaczynają większą uwagę przykładać do swojego wyglądu. W tym celu przechodzą na diety odchudzające, zapisują się na siłownię, kupują nową garderobę, zapisują się do kosmetyczki i więcej czasu spędzają nad wyszykowaniem do wyjścia z domu niż wcześniej. W dalszej kolejności dostrzega się zmniejszenie ilości kontaktów seksualnych, bądź w drugą stronę, stwierdza się nad wyraz wzmożoną aktywność, tak zachowują się partnerzy którzy chcą uśpić podejrzenia o zdradę. Czujna osoba może już w łóżku dostrzec zachowania, które nie miały miejsca do tej pory. Kolejnym symptomem wzbudzającym podejrzenie o zdradę jest wykonywanie tajemniczych telefonów. Osoba zdradzająca często wychodzi by porozmawiać w odosobnieniu, a także prowadzi rozmowę szeptem, często wysyła smsy, a także może wprowadzić hasła dostępu do telefonu. Już samo ukrywanie telefonu przed partnerem może budzić podejrzenia.

Nie spiesz si�� z insulin��

Na co więcej zwrócić uwagę?

Jeśli Twój partner często udaje się na wyjazdy służbowe, raz na jakiś czas skontroluj go. Udaj się za nim, bądź sprawdź, czy paragony z danego dnia są rzeczywiście z miejsca, w jakim miał się znajdować. Zawsze możesz poprosić kogoś o pomoc przy sprawdzeniu wierzytelności. Możesz zaprzyjaźnić się z jego współpracownikiem, by mieć pełne informacje o zasadności wyjazdów służbowych. Zwróć uwagę na garderobę partnera, sprawdź czy nie ma na nich śladów włosów, czy bielizna w której wychodził jest ta sama, a także czy w kieszeniach nie znajdują się jasne dowody zdrady, jak bilet z parkingu przed hotelem. Jeśli nabierzesz już pewności, że to zdrada i uda Ci się zebrać kilka dowodów, niech dalszą sprawę poprowadzi  biuro detektywistyczne warszawa

Wesprzyj się detektywem

Detektyw wówczas wkroczy do akcji i sprawnie prześwietli Twojego partnera. Dowie się on dokładnie, gdzie był Twój partner, z kim i po co. Zbierze on niezbędne informacje, dzięki którym dowiesz się, czy rzeczywiście jesteś ofiarą zdrady.

Detektyw działając dyskretnie i poufnie wykona zdjęcia z ukrycia, zrobi kilka istotnych nagrań, a jak mu się uda, to uda mu się złapać Twojego partnera na faktycznej zdradzie, podczas pocałunku, bądź in flagranti. Zebrane dowody mogą Ci przydać się do wytoczenia sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie partnera.

Sprawa rozwodowa

Jeśli będziesz dysponować kompletnym materiałem dowodowym świadczącym o zdradzie partnera może Ci się udać szybko i skutecznie wygrać sprawę. Pamiętaj, aby zbierając materiały dowodowe przeciwko partnerowi zachować pełną dyskrecję. Zachowuj się normalnie jak dotychczas, aby przypadkiem partner nie podejrzewał, że szykujesz sprawę przeciwko niemu. Wszystkie materiały, jakie zbierze dla Ciebie detektyw warszawa  mogą być bezpiecznie zdeponowane w siedzibie agencji detektywistycznej. W toku postępowania rozwodowego, wyciągniesz je celem przedstawienia winy partnera. Gdy sąd wyda wyrok z orzeczeniem o winie na niekorzyść Twojego partnera, będzie możliwość ubiegania się o świadczenia alimentacyjnie, a jeśli posiadacie dzieci, sąd będzie przychylny na przekazanie Ci pełnej władzy rodzicielskiej. To samo ma się do podziału majątku. Ponadto wszelkie koszty procesu rozwodowego będą ponoszone przez osobę, która zdradziła, czyli przyczyniła się do rozpadu związku małżeńskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *