Jak laserowe zamykanie naczynek może ci pomóc osiągnąć idealną cerę?

Pokonaj pęknięte naczynkaPopękane naczynka to problem natury estetycznej, szczególnie, że najczęściej pojawiają się one w miejscach wyeksponowanych, głównie na twarzy, w okolicy nosa i policzków. Specjaliści wymieniają kilka przyczyn powstawania naczynek, nazywanych przez wzgląd na swój specyficzny kształt pajączkami. Przede wszystkim wpływ na ich pojawianie się ma genetyka. Mówi się o cerze naczynkowej, czyli takiej, na której rozszerzone naczynka pojawiają się częściej. Mówiąc prościej – predyspozycje do tego schorzenia mogli przekazać nam z materiałem genetycznym rodzice. Niekiedy problem z naczynkami może świadczyć o innych chorobach np. o nadciśnieniu tętniczym, czy o łojotokowym zapaleniu skóry.

Współczesny styl życia może być również podłożem do powstawania problematycznych pajączków. Udowodniono, że ich powstawaniu sprzyja długotrwałe opalanie, radykalne zmiany temperatur (czyli m.in. korzystanie z sauny), a także przewlekły stres. Cera naczynkowa wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Powstają całe serie kosmetyków, które mają złagodzić ten problem. Chociaż mogą one zapobiec powstawaniu problemu, to raczej nie zlikwidują pajączków, które już się pojawiły. Popękane naczynka na udach, na nosie i policzkach – jak skutecznie z nimi walczyć? My polecamy laserową likwidację rozszerzonych naczynek w gabinecie w Gdyni, czytaj dalej i dowiedz się dlaczego.

Laserowe zamykanie naczynek 

Najskuteczniejszą metodą, której efekty potwierdzają rzesze zadowolonych pacjentów, jest laserowe usuwanie naczynek. Specjalistyczne urządzenia obsługiwane przez profesjonalnych kosmetologów i dermatologów mogą być ratunkiem dla tych, którym szczególnie dokuczają popękane naczynka na nogach, jak również na twarzy. Nowoczesne zabiegi diodowym laserem VariLite polegają na nagrzewaniu naczynka, przez co znacznie się ono obkurcza i ostatecznie zamyka. Przestaje być widoczne. Zabieg ten jest w stu procentach bezpieczny, a laser niezwykle precyzyjny – działa jedynie na wybrane naczynko, nie podrażnia jego okolic.

Kolejne nowoczesne urządzenie, które pomaga zwalczać popękane naczynka na nosie oraz na reszcie twarzy to QuadroStar Pro Yellow. Narzędzie to również wykorzystuje światło lasera, które całkowicie bezboleśnie wnika pod skórę i działając na hemoglobinę przeprowadza usuwanie naczynek, a mówiąc ściślej – zamykanie naczynek, przez co przestają być widoczne na zewnątrz.  Od jakiegoś czasu na rynku kosmetycznym pojawił się również laser Cynosure Cynergy, który wykorzystuje dwie długości promieni, dzięki temu jest o wiele skuteczniejszy w walce z popękanymi naczynkami, niż pojedynczy laser. Bardzo dobrą opinią cieszą się zabiegi laserem Fotona SP Dynamis. Podobnie jak Cynergy, łączy on dwa rodzaje promieni laserowych. Pozwala dotrzeć dzięki temu do głębszych warstw skóry i likwiduje nawet najmniejsze, ledwie zauważalne pajączki.

Nie spiesz si�� z insulin��

Zamykanie naczynek na twarzy z kuracją odmładzającą

Pęknięte naczynko na twarzy można usunąć przy pomocy lasera frakcyjnego XL PRO NIR. Światło, które emituje to urządzenie jest zbliżone do podczerwieni i działa jak wyjątkowo silny i skuteczny lifting. Mobilizuje włókna kolagenowe, które zaczynają produkować kolagen. Dzięki temu możemy doprowadzić nie tylko do zamknięcia problematycznych naczynek, ale również do poprawy kondycji skóry. Po zabiegu stanie się ona widocznie napięta i ujędrniona, jednym słowem: odmłodzona.

Ultradźwięki na naczynka

Narzędzia, które wykorzystują ultradźwięki również z powodzeniem są stosowane w walce z popękanymi naczynkami. Przyjemny i relaksujący masaż, połączony z korzyściami w postaci ujędrnienia skóry i likwidacji naczynek to zabieg głowicą Hot-Cold. Delikatny masaż uszczelnia naczynia krwionośne, a co najważniejsze – efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Ten cudowny i przyjemny zabieg ułatwi usuwanie pajączków na nogach, a także na twarzy i szyi.

Widoczne naczynka nie muszą dziś być problemem. Nowoczesna technologia kosmetyczna sprawia, że usuwanie pajączków jest skuteczne i bezbolesne. Odpowiednio dostosowany zabieg i już nigdy nie będziesz się ich wstydzić! Jeżeli zainteresowały cie te zabiegi, to zapraszamy do zaprzyjaźnionej kliniki kosmetologii w Gdyni, na zabiegi usuwania pękniętych naczynek.

Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *