Laserowa redukcja cellulitu

Cellulit to problem, który dotyczy większości kobiet. Występuje w miejscach, w których odkłada się podskórna tkanka tłuszczowa, czyli na: udach, pośladkach, brzuchu, ramionach i łydkach. Cellulit nie jest estetycznym zjawiskiem, dlatego wiele kobiet zastanawia się, jak się pozbyć cellulitu. Można znaleźć na to pytanie wiele odpowiedzi – poczynając od używania kremów antycellulitowych, przez przeróżne masaże, aż po laserowe leczenie cellulitu. Tak naprawdę najskuteczniejszy jest ten ostatni sposób, ponieważ nigdy żadne kremy nie zostaną wchłonięte w skórę tak głęboko, aby dotrzeć do źródła problemu, jakim jest cellulit, i faktycznie poprawić wygląd zewnętrzny skóry.

Laserowe zabiegi na cellulit

Laserowe usuwanie cellulitu odbywa się z pomocą szeregu wyspecjalizowanych urządzeń i systemów. Najbardziej popularne zabiegi zwalczające cellulit to metody, które wykorzystują:

  • masaż
  • drenaż limfatyczny
  • liposukcję
  • światło laserowe

Laser to urządzenie, które działa na zasadzie wzmocnienia światła poprzez wymuszoną emisję promieniowania. Medycyna korzysta z laserów już od wielu lat, a kosmetyczne zastosowania laserów w dermatologii estetycznej to obszar laseroterapii, który najprężniej się rozwija już od lat dziewięćdziesiątych. Lasery, które są wykorzystywane w zabiegach zwalczających cellulit, wykazują różne parametry pracy w zależności od zastosowanej metody.

Nie spiesz si�� z insulin��

Przykłady wykorzystania lasera w walce z cellulitem:

  • Laserowa redukcja cellulitu w zabiegu Cellulaze – wykorzystywany tu laser ma za zadanie rozbić zbite grudki tłuszczu, przeciąć zwłókniałe przegrody oraz napiąć i uelastycznić tkankę.
  • Redukcja cellulitu w zabiegu AccuShape – działanie lasera polega tu na rozbijaniu komórek tłuszczowych, przecinaniu przegród łącznotkankowych, modelowaniu, liftingu i poprawie napięcia skóry poddanej zabiegowi.
  • Leczenie cellulitu w zabiegu TriActive – ten zabieg odbywa się przy pomocy trzech metod: lasera diodowego, krioterapii oraz głębokiego masażu i drenażu limfatycznego. Dzięki temu zabieg odbudowuje naczynia, minimalizuje obrzęk i pomaga organizmowi pozbyć się produktów przemiany materii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *